Готель комплексу “Петрівський маєток”– це 10 затишних номерів, які розташовані на 2-му поверсі, серед яких 6 номерів категорії «стандарт», та 4 номерів категорії «покращений».


Готель “Петрівський Маєток” – це сучасний та затишний комплекс, розташований в заміському районі під Києвом, який відповідає всім міжнародним стандартам. Ми завжди готові прийняти наших гостей і забезпечити їм номери, де вони відчують себе комфортно. Номери в готелі оформлені зі смаком і обладнані всім необхідним для приємного перебування. У нас ви зможете обрати із значноі кількісті номерів, які представлені апартаментами різних класів, щоб забезпечити кожному гостю максимальний комфорт.

Дістатись до готелю можна на таксі, автомобілі чи громадському транспорті.

За додаткову плату в 150 грн. на людину ви можете замовити комплексний сніданок.

Час заїзду з 14:00

Час виїзду до 12:00

За додаткову плату в 150 грн. на людину ви можете замовити комплексний сніданок.

Час заїзду з 14:00

Час виїзду до 12:00

СПА-готель “Петрівський Маєток” гарантує високу якість проживання, відмінний сервіс та всі умови для справжнього відпочинку. Наш ресторан пропонує широкий вибір страв європейської та української кухні. Крім того, ми надаємо різноманітні додаткові послуги, такі як оренда залу для бенкетів та організація урочистостей, таких як весілля, дні народження та корпоративні свята, враховуючи всі ваші побажання.

Scroll to Top