Петрівський Маєток

Ми, готельно ресторанний комплекс, який знаходиться в 5 км від Києва.

Маємо власну територію.

Маєток

Побудований в 2008 році

Петрівський Маєток – це готельно-ресторанний комплекс, який розташований в зеленому і живописному куточку передмісті Києва. Наш комплекс є ідеальним місцем для відпочинку від міської суєти, проведення конференцій та бізнес-зустрічей, а також для організації святкових заходів, подій та весіль.

Ресторан

Наш ресторан пропонує гостям вишукані страви європейської та української кухні, які готуються виключно з натуральних продуктів високої якості. У нас є декілька залів – основний зал на першому поверсі та менший на другому.

Готель

У нашому готельному комплексі є різноманітні номери – від затишних стандартів до розкішних покращених. В кожному номері є всі необхідні зручності.

Спа

Також у нас є зона відпочинку з басейном та сауною, яка дозволить нашим гостям розслабитись та насолодитись відпочинком.

У Петрівському Маєтку ми завжди стежимо за якістю обслуговування та стараємося надати гостям максимальний комфорт. Наша команда завжди готова надати допомогу та відповісти на будь-які запитання, щоб зробити перебування у нашому готельно-ресторанному комплексі незабутнім та приємним досвідом.

Телефон для зв’язку

 +38 099 649 35 52

Scroll to Top